23 Ianuarie 2012

O zi proasta per ansamblu. Pe strategii lucurile au mers astfel:

1. Strategia Under
Am pariat 5 euro pe Gabon - Niger Under 4.5, cota 1.02, am castigat 0.09 euro.
Apoi insa am pariat la inceputul meciului Gaziantep BB v Rizespor pe Under 3.5 la cota 1.20 si in minutul 24 era 2-0. Prin minutul 60 puteam sa fac lay cu o pierdere de doar 0.5 eur, am asteptat prea mult si s-a marcat golul 3. Astfel pana la urma am facut lay la o cota mult mai mare si am pierdut 2.48 eur. In final meciul s-a incheiat 3-0.

Per total am inceput cu 5 eur si am ramas cu 2.61 = -52.4%
Inainte de culcare am mai pus doua pariuri:
5 eur pe Villareal-Gijon Under 3.5 la 1.08
5 eur pe Tours-Montpellier Under 3.5 la 1.04
La Villareal e 0-0 la pauza acum, la Tours 0-1 in min. 66. Nu stiu daca sa fac lay sau nu...

Ca si concluzii, poate ar trebui sa fac lay cand pierderea depaseste 10-20% ?

2. Strategia cel putin un gol marcat
Aici am doua castiguri la cote mici:
5 eur pe Gabon - Niger la 1.13 +0.62 (atentie, iau in considerare si comisionul la sume)
5.10 eur pe Veendam v FC Oss la 1.05 +0.25

Total: 5.87 = +17.4%

3. Strategia analize si handicapuri
Am pariat pe Olhanense - Sporting 1 (HA +2), 5 eur la cota 1.18, momentan meciul e in desfasurare.

Ma bate gandul sa incerc si strategia cu lay X la inceputul meciului si acoperire cand se marcheaza primul gol, dar momentan mai astept aici.